خدمات ما

فروش ارز نیمایی

صرافی فرج پور ارز خریداری شده از شرکت­های صادر کننده را با بهترین نرخ و سریعترین زمان به مشتریان محترمی که تقاضای خود را در سامانه نیما ثبت می­نمایند به فروش می­رساند، از جمله مزیت­های خرید ارز از این شرکت سرعت عمل بالا در ارائه رسید ارزی به مشتریان محترم می­باشد.

انواع تبدیلات ارزی به درخواست مشتری در ارزهای نیمایی و همچنین ارزهای تخصیص یافته توسط بانک مرکزی و سایر موارد مرتبط توسط این شرکت با توجه به قوانین و مقررات جاری بانک مرکزی و دستورالعمل­های مقابله با پولشویی و سایر دستورالعمل­های مربوطه قابل انجام است.

کد صرافی فرج پور در سامانه نیما: 17979

شرکت صرافی فرج پور با استفاده از کارگزاران ارزی در اقصی نقاط دنیا خدمات زیر را جهت فروش ارز نیمایی ارائه می­نماید:

  • ارسال حوالجات ارزی به اقصی نقاط دنیا در کمترین زمان ممکن
  • تحویل دستی پول در برخی کشورهای طرف قرارداد با صرافی (امارات متحده عربی، ترکیه، عراق، روسیه و … )
  • انجام حواله یوان به حساب شخصی چین
  • انجام حواله یورو و دلار به بانک­های چین و هنگ کنگ
  • انجام حواله درهم به حساب شرکتی به بانک­های امارات متحده عربی

خرید ارز صادراتی

شرکت­های صادراتی موظفند بخشی از ارز حاصل از صادرات خود را وارد کشور نمایند.

با توجه به همکاری صرافی فرج پور با کارگزاری­های مختلف در کشورهایی نظیر (چین، امارات متحده عربی و ترکیه)، قادر به دریافت یوآن در حساب شخصی چین، درهم امارات متحده عربی در دفتر دبی و همچنین حساب­های مختلف بانک­های اماراتی و لیر، یورو و دلار در استانبول ترکیه می­باشیم.

خرید و فروش اسکناس

  • خرید اسکناس روزانه از اشخاص حقیقی و همچنین خرید ارز از اشخاص حقوقی طبق دستورالعمل بانک مرکزی صورت می­گیرد.
  • فروش اسکناس به اشخاص حقیقی بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی به مبلغ 2000 یورو یا معادل آن درسال به سایر ارزها ارائه می­گردد.
  • فروش اسکناس به اشخاص حقوقی از طریق این صرافی بابت مصارف ارزی خدماتی طبق فهرست ذیل با رعایت مقررات ارزی و مبارزه با پول شویی و همچنین خرید ارز از اشخاص حقوقی (ارز حاصل از صادرات) .

مدارک مورد نیاز

اشخاص حقیقی: کارت بانکی بنام متقاضی ارز، شماره تلفن همراه بنام متقاضی ارز، اصل کارت ملی هوشمند، کپی و یا رسید ممهور تکمیل ثبت نام کارت ملی هوشمند به همراه اصل شناسنامه

اشخاص حقوقی:اساسنامه، گواهی ثبت شرکت، روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آخرین تغییرات، تصویر کارت ملی مدیران شرکت، گواهی مودیان مالیاتی(کد اقتصادی)، تائیدیه امضاداران مجاز شرکت توسط بانک