همکاری با ما

استخدام در TT

صرافی TT به عنوان یکی از صرافی‌های متمایز در ارائه خدمات تبادل ارز و حواله‌جات، در راستای تکمیل نیروی انسانی خود از افراد متخصص، شایسته، علاقه‌مند و پرتلاش جهت همکاری دعوت می‌نماید.

ما اعتقاد داریم سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است و جذبِ افراد متخصص و کوشا در سرلوحه اهداف TT قرار دارد. از تمام افراد با انگیزه و صاحب ایده دعوت می‌کنیم تا به جمع ما بپیوندند. ما چشم‌ به راه حضور افراد توانمند و خلاق هستیم و زمینه‌های لازم را برای فعالیت این افراد فراهم کرده‌ایم.

لطفاً در ارسال رزومه دقت فرمایید. رزومه شما باید شامل اطلاعات عمومی، اطلاعات تحصیلی، تجارب کاری، تخصص‌ها و دوره‌های گذرانده شده باشد. پس از بررسی رزومه ارسال شده، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

رزومه خود را به ایمیل info@ttex.ir ارسال فرمایید

کارآموزی در TT

امروزه برای کسب موفقیت شغلی، مدرک دانشگاهی به تنهایی کافی نیست و تجربه نقش بسزایی در کسب آن دارد. ولی  خیلی از مسائل روزمره محیط کار اعم از زمان‌بندی انجام برنامه‌ها، نحوه مسئولیت‌پذیری وظایف و خیلی موارد دیگر هم در دانشگاه آموزش داده نمی‌شود. اما داشتن سابقه کارآموزی، برتری شما را نسبت به سایر فارغ‌التحصیلان را ایجاد می‌کند، چراکه از دیدگاه مدیران منابع انسانی و کارفرماها کارآموزی، نوعی سابقه کار محسوب می‌شود. با گذراندن دوره کارآموزی خود در صرافی TT رزومه کاری خود را تقویت کنید و با‌تجربه‌تر از قبل به سراغ دنیای کار و استخدام بروید.

 

درخواست خود را به ایمیل info@ttex.ir ارسال فرمایید

 

حمایت از پایان نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی

صرافی TT با هدف کمک به پيش‌برد مرز‌هاي دانش، توسعه فعالیت‌های پژوهشی و بهبود فرآیند شرکت از انجام طرح‌های تحقیقاتی که در زمینه فعالیت‌های بازار سرمایه باشد، حمایت می‌نماید.

 

پروپوزال یا طرح پژوهشی خود را به ایمیل info@ttex.ir ارسال فرمایید

 
ما به تخصص شما نیاز داریم
ما به تخصص شما نیاز داریم